Закрытая тема
Показано с 1 по 7 из 7

Тема: Піднебесна - Стратегія

  1. #1
    На сьогоденні стоїть завдання відбитися від варварів з мінімальними втратами.
    Тому планується зрубати Велику Стіну - Операція "Паркан".
    Дата будівництва прогнозуеться на 31ий хід, вартість 2 ліса, 19 ходів на саме будівництво.
    Також втарта 10 ходів на навчання Masonry.
    Е деякий ризик що може випередити якесь AI, тоді можна зливати воду.
    Інші гравці наврядчи стигнуть збудувати Стіну раніше, та їм варвари менш будуть дошкуляти.
    Тобто навіщо їм взагалі це Чудо, зариди якого треба вчити теху та ганяти рабів по лісам.
    На час виконання операції единий дуб збіга познайомитися до Вітра і назад стерегти столицю від ворогів.

    продвинь это сообщение в соцсеть:  

  2. #2
    Операція "Паркан" виконана, медалькі, доганни та інше роздані.

    Наступне страгічне завданя - це знайти Піднебесній союзників (здаеться це сусідня Індія) серед гравців, дуже швидко побудувати міста у Кореї та на Півдні Кітаю, та прийняти участь у перегонах за Пірамідами (операція "Тутанхамон").
    продвинь это сообщение в соцсеть:  

  3. #3
    Перегони за Пірамідами виграні (цікаво, чи були ще учасники змагань?).
    Наступна фаза це розквіт Піднебесної - розбудова міст (бараки, амбари та інші корисні будівлі), потужне військо, та головне маскмальна кількість обробляемих коттеджів.
    Щодо науки, то якщо Вітер все ж таки дасть Лиття, то Машінерію візьме ВІ, інакше сам ВІ піде на Лиття, а наступний ВІ на Машини.
    І ще требе хутро вести розвідку заходу, завоювати собі варварське місто та при нагоді захопиту Осаку. Есть ще місце під 3 міста, але ставити їх треба обрежно, щоб уникнути просадки єкономіки.
    продвинь это сообщение в соцсеть:  

  4. #4
    Нещодавно вдалося домовитися з Вітром щодо обміну Залізо+Лиття=Машинерія.
    Щодо торговлі Машинеріею, Китай взяв на себе зобовьзаня на заборону торгівлі ціею технологіею з людьми та компами сусідами - Суррік та Дарій.
    (Щодо Дарія можливо обговорення..)
    Також плануеться на майбутне взаемодія щодо захоплення Сурріка.

    В той же час на заході помітні обміни науками між Египтом та Португаліею, та несамовите рабство у Германії, може на Отця напав Сталін?

    PS. На час отримання Заліза, його вчити лишилося 5 або 6 ходів, але прийшлося йти на жертви.
    продвинь это сообщение в соцсеть:  

  5. #5
    Деякі нещодавні домовленсті:
    Вітер дае мені Гроші та Феодалізм, я йому - Інжинерію (яка буде з ВІ, який народится у Пекині).
    Леха дае мені Єстетику та Літературу, я йому - Конструкції та гроші, за відношенням 1 к 1, яких для покритя різниці у вартості.
    Посол дае мені Драму та 62 монети, я йому - Контструкцію.
    25 монет вже Посол дав.
    Також я позичав у Вітра 60 монет, 35 віддав, за 25 я надав йому коров на 10 ходів.
    продвинь это сообщение в соцсеть:  

  6. #6
    От от буде ВІ та вивчена через нього Інженерія. Потім плануется наступні дії:
    спробувати виміняти бюрократію у Манси
    прийняти індузм
    прийняти бюро та оргрелгію
    швидко зрубати на хіндуїзмі та при мармурі - єпікі, та можна ще зрубати Софію (героєпік у гуанджоу, нацєпік та софію у ченгджу)
    прийняти касти та почати гнати науку спецами
    без шуму та пилу прирізати токугаву та чингиза
    продвинь это сообщение в соцсеть:  

  7. #7


    129t.
    Домовився з вітром на 10 ходів (129-138) про таке - ми йому краби, молюски, свиней і шовк на 8 монет в хід.
    продвинь это сообщение в соцсеть:  
    Тада цим не увлєкалісь, тада порядок був!
    Жителі Мельмака не ставлять перед собою цілей. Вони просто живуть з ранку та до вечора. © АЛЬФ
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    І всё таки сранно... http://www.kolobok.us/smiles/madhous...ones_nose3.gif

Закрытая тема

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
Рейтинг@Mail.ru

free counters